shivampat512
shivampat512
03-12-2020
Mathematics
contestada
11. $1.44 for 12 pencils
Respuesta :
Luz66
Luz66
03-12-2020
Answer:12 cents per pencil
Step-by-step explanation:
1.44/12
Answer Link
gtsratttttt
gtsratttttt
03-12-2020
12 cents each
Djdjdjdkdkdkd
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 29+ )
Otras preguntas
Manu buys two types of wires from a shop - one to put inside a heater as the heating element and the other to use as a fuse wire for his table lamp. But, he mis
How do you say hello in russian
What is the prime factorization of 882
What is number 1 and 2
Which of the following is true about the function y=4*3^x a. the function decreases c. if the value of x increases by 1, the value of y will triple. b. the func
If you go out to eat with 3 friends and your meal was $72.50 there is $6.75% sales tax and you should tip the waiter 15%.How much should each person pay ?
Ionic bonds are formed from the sharing of valence electrons. A.True B.False
Please answer correctly!!
EMERGENCY!! PLEASE HELP I NEEd IT NOW!!
Adverb clause:Since advertisements are sometimes misleading,read labels carefully.